ПИСТОЛЕТ AIRSOFT SMITH&WESSON M&P 40 CAL. 6MM CO2 UMAREX

ПИСТОЛЕТ AIRSOFT SMITH&WESSON M&P 40 CAL. 6MM CO2 UMAREX

ПИСТОЛЕТ AIRSOFT SMITH&WESSON M&P 40 CAL. 6MM CO2 UMAREX

  • Производител:UMAREX
  • Модел: M&P 40 CAL. 6MM CO2 UMAREX
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 129.00 лв.Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър
Тест за сигурност